Thank Your Cleaner Day 2020 odbył się już po raz szósty na świecie i drugi w Polsce. Święto jest szczególnym dniem dla całej branży czystościowej, bo dedykowane jest przede wszystkim pracownikom sprzątających i znaczeniu ich pracy dla społeczeństwa.

W trudnych miesiącach pandemii przekonujemy się wszyscy, że czystość otoczenia jest istotna nie tylko dla naszego samopoczucia czy komfortu, ale jest jakże ważna dla zdrowia i bezpieczeństwa nas i naszych bliskich.

Karcher_2020_02

W dniu 21 października 2020 r. firma Kärcher po raz kolejny doceniła pracowników branży czystościowej. Trzeba pamiętać, że wśród bohaterów roku 2020, obok bez wątpienia najważniejszych służb medycznych, są i sprzedawcy, i kurierzy, i nauczyciele, i… osoby sprzątające. To bez ich wysiłków nasza praca w biurach, obiektach użyteczności publicznej, handlu czy środkach komunikacji etc. nie byłaby wcale możliwa! Każdego dnia pomagają nam walcząc z niewidzialnym zagrożeniem. Dlatego teraz, wyrażamy za tę pracę naszą wdzięczność i uznanie.

Karcher_2020_05

„Thank Your Clenaer Day to potrzebna inicjatywa. Personel sprzątający odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i zdrowia wszystkim wykonującym swe obowiązki zawodowe w biurach, szkołach, instytucjach kultury, czy w sklepie.  W firmie Kärcher wiemy od zarania, jak efektywność sprzątania wpływa na zdrowie ludzkie, teraz staje się to doświadczeniem wszystkich. Z tym większym entuzjazmem angażujemy się jako polskie przedstawicielstwo Kärcher w to specjalne wydarzenie” – podsumowała Jolanta Zachara, Dyrektor Marketingu w Kärcher.

Coraz większa liczba uczestników Thank Your Clenaer Day na całym świecie pokazuje, że ta kampania jest potrzebna. W 2020 w dziękowanie pracownikom branży czystościowej  zaangażowanych jest już ponad 30 krajów, od Australii po Republikę Dominikany, od USA po Singapur.

Karcher_2020_04

Kärcher w Polsce obchodzi Thank Your Cleaner Day po raz drugi. Rok temu w najczarniejszych snach nikt nie wyobrażał sobie, że wybuchnie pandemia. Ale i wówczas ciężka, odpowiedzialna pracę wszystkich sprzątających zawodowo osób została doceniona.

W tym roku Karcher postanowił podziękować szczególnie. 21.10.2020 w siedzibie firmy w Krakowie odbyło się wydarzenie, podczas którego premierę miał film z  podziękowaniami dla osób sprzątających biura, jakie składają im indywidualnie pracownicy firmy Kärcher. Oczywiście wszystko odbyło się przy zachowaniu największej ostrożności z uwzględnieniem reżimu sanitarnego.

Polub nas na fb: https://www.facebook.com/MagazynAutoRok

Powiązane zdjęcia: