Kabriolety nie są samochodami wybieranymi z rozsądku, kupujemy je kierując się tym co podpowiada nam serce, nasz charakter i styl życia. Słowo ‘styl’ nieprzypadkowo występuje w nazwie klubu Mazovia Cabrio Style. Łączy on kilkaset osób, które chcą jeździć kabrioletem. Marka, rocznik, cena, osiągi – te wszystkie cechy schodzą na dalszy pla

Najważniejsze, by jeździć pod gołym niebem z wiatrem we włosach. A na spotkaniach MCS jazdy nie brakuje, bo jedną z atrakcji są cykliczne rajdy turystyczne takie jak w niedzielę 27 sierpnia Drive-thru MCS 4.0, z metą w restauracji Cicha Zatoka w Wierzbicy. Na wcześniejszym spotkaniu atrakcją była wycieczka po Serocku, ‘parostatkiem krótki rejs’ – czyli Serock z perspektywy wody.

Na początku sezonu odbył się olbrzymi zlot kabrioletów w parku przed Pałacem Zegrzyńskim, a w międzyczasie nie mogło zabraknąć tradycyjnej wizyty w kawiarni kulturalnej La Bottega di Bri (w nowej lokalizacji). Jednym słowem pomysłów na rekreację z kabrioletami w tle organizatorom nie brakuje – i tak trzymać. 
WS, fot. APR-foto

Powiązane zdjęcia: